Meie teenused

Matkaauto Rent

2024 aasta kõigi mugavustega 7 kohaline matkaauto

Kümblustünnide rent

Rendime kõige kaasaegsemaid gaasiküttega kümblustünne

Pehmejäätisemasina rent

Pehmejäätis on maitsev ja meeldejääv vahepala sünnipäevale, kontoripeole või pulma.

Kõlarikomplekt

Rendime kõige RCF kõlarikompleti RMS Võimsus 2x500W

Rehvivahetus

Omades kvaliteetseid seadmeid ja üle viie aasta kestnud rehvivahetuse kogemust, on meil kindlasti tugev alus selles valdkonnas.

Infrapunamatt

Alandab kaalu Turgutab immuunsust Parandab tervist ja üldist heaolu

Minipannkoogimasin

minipannkookide tegemise masina rentimine anda lisaväärtust üritusele, luues meeldiva ja maitseelamusi pakkumise võimaluse, samas kui see võib olla ka lõbus ja kaasahaarav detail ürituse korralduses.

Meist

Oleme rendivaldkonnas tegutsenud juba üle 10 aasta

Tere tulemast TAKO OÜ lehele! Oleme uhked jagades üle 10-aastast kogemust rendiäris, pakkudes meie klientidele usaldusväärset ja kvaliteetset renditeenust. Meie põhirõhk on alati olnud klientide mugavusel ning meie meeskond on pühendunud selle tagamisele, et iga klient saaks parima võimaliku kogemuse.

Me mõistame, et renditeenuse valikul on oluline aspekt mugavus ja lihtsus. Sellepärast oleme loonud protsessid ja süsteemid, mis teevad rendiprotsessi kiireks, hõlpsaks ja stressivabaks. Meie eesmärk on pakkuda paindlikku ja personaalset teenust, mis vastab igale kliendi vajadustele ja soovidele.

Oleme investeerinud tipptasemel tehnoloogiasse ja varustusse, et tagada meie rendiseadmete ohutus ja usaldusväärsus. Lisaks sellele on meie meeskond kogenud ja professionaalne, valmis pakkuma teile parimat teenindust ning vastates igale teie küsimusele või murele.

Kui otsite usaldusväärset partnerit oma rendivajaduste rahuldamiseks, siis oleme siin, et teid aidata. Võtke meiega ühendust, et saada rohkem teavet meie teenuste kohta või broneerida oma järgmine rendiseade. Garanteerime mugavuse! 

Küsimusi?

Tere tulemast! Olenemata sellest, kas kaalute meie teenuste kasutamist või soovite lihtsalt rohkem teavet, oleme siin, et teid aidata. Meie kogenud meeskond on valmis vastama kõigile teie küsimustele ja jagama rohkem teavet selle kohta, kuidas me saame teid aidata. Ärge kartke meiega ühendust võtta – oleme siin teie jaoks!

Scroll to Top